به سايت وكالت خوش آمديد :: دختر 18 ساله پس از 15 روز به خانه بازگشت
صفحه اصلي درباره ما گالري عكس ارتباط با ما آرشیو حوادث آرشیو مقالات آرشیو اخبار ارسال مقاله  
 

Vekalat.com

error: در حال حاضر هیچ نظر سنجی وجود ندارد .لطفا create one. 

 

 

 

 

 

  مجلات تخصصي

  نحوه تنظيم دادخواست

  شوراهاي حل اختلاف

  نشاني كلانتريها

  نشاني دادسراها

 

  نشاني محاكم دادگستري

  دفاتر ازدواج و طلاق

  دفاتر اسناد رسمي
دختر 18 ساله پس از 15 روز به خانه بازگشت
 

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس،‌ عصر 3 دي امسال خانواده دختر نوجواني با مراجعه به مسئولان دادسراي امور جنايي تهران از راز يك حادثه پرده برداشتند.
خانواده اين دختر نوجوان مدعي شدند روز قبل دخترشان در مسير خانه به كلاس كنكور مفقود شده و با گذشت 24 ساعت از وي خبري در دست نيست.
رضوان‌فر داديار شعبه چهارم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات آغاز شد تا از سرنوشت اين دختر نوجوان اطلاعات لازم به دست آيد.
وي ادامه داد: سرانجام به واسطه تماسي كه اين دختر 18 ساله با خواهر خود گرفت مأموران موفق شدند از محل اختفاي وي اطلاعات لازم را به دست آورند و به اين ترتيب اين فرد را ديروز به آغوش خانواده‌اش بازگرداندند.
وي افزود: دختر جوان با حضور در دادسراي امور جنايي در خصوص اين حادثه مدعي شد از ابتداي سال تحصيلي به استاد فيزيك خود علاقه‌مند شدم اما زماني كه موضوع را با وي در ميان گذاشتم او به خانواده‌ام هشدار داد تا مراقب من باشند.
دختر نوجوان مدعي شد پس از تماس تلفني استادم با خانواده‌ام، آن‌ها برخورد بدي با من داشتند و من هم موضوع را با زن جواني كه در پارك نزديك محل سكونتمان با وي آشنا شده بودم درميان گذاشتم و او مرا تشويق به فرار از خانه كرد.
وي ادامه داد: با تشويق وي و بزرگ نمايي او از خانه خارج شدم اما همان شب از رفتار خود پشيمان شدم اما راه برگشتي نداشتم زيرا ناخواسته وارد دام اين زن جوان شده بودم.
داديار شعبه چهارم دادسراي امور جنايي تهران گفت: در حال حاضر دستور دستگيري اين زن جوان صادر شده است در عين حال به خانواده‌ها نيز توصيه مي‌شود در اين‌گونه مسائل با فرزندانشان برخورد مناسب‌تري داشته باشند.